Merkezi ısıtma ve soğutma  
 
 
     

 
   
SAMSON ilk andan itibaren kimyasallar ile ilgili endüstride, süreç otomasyonunun geliştirilmesi konusuyla ilgilenmiştir. Vana serilerimizin birçoğu, öncü konumdaki kimyasal üreticisi şirketler ile yakın işbirliği içerisinde geliştirilmiş ve hala geliştirilmektedir. Sonuçta ortaya çıkan ürünler bir çok uygulamada endüstri standartlarını tanımlamaktadır.

Vana konusunda ana bir tedarikçi olarak kimyasal süreçler ile ilgili kapsamlı bir ürün çeşitliliği sunuyoruz: DIN, ANSI ve JIS'a göre her türlü alışılagelmiş malzeme ve egzotik alaşımlardan yapılmış, modüler-tipte tasarlanmış hafif- ve ağır-hizmet vanalarından, önemli şirket standartlarına uygunlukta yüksek-basınç vanalarına kadar. Bu alandaki ürün portföyümüz içerisine aşınmaya-dirençli, düşük-gürültü seviyeli ve az-aşınır vana iç grup elemanlarının yanı sıra dövülmüş gövdeler, hareketli-yüklenmiş salmastralar, metal körükler, basınç-dengeli tapalar, ısıtma ceketleri de dahil edilmiştir.

Ayrıca, çok düşük sıcaklıklardaki (kriyojenik) uygulamalar, mikroptan arındırılmış işlemler ve tank battaniyeleme gibi yüksek derecede uzmanlık gerektiren işler için çözümler de sunuyoruz. Solenoid vanalar, yükselticiler, kilitlemeli düzenleyici vanalar ve sınırlayıcı anahtarlar gibi vanayla ilgili yenilikçi yardımcı donanımlar ürün yelpazemizi tamamlar. İletişim-destekli konumlayıcılarımız da dahil olmak üzere akıllı cihazlar, verimli bir varlık yönetimi ve öngörücü bakım için imkan sağlar.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP