Isıtma-Havalandırma-İklimlendirme ve bina otomasyonu  
 
 
     

 
   
Günümüzün IHİ (Isıtma, Havalandırma ve İklimlendirme) teknolojisinden, en uygun enerji verimliliğini sağlaması ve iklimi korumasının yanı sıra en yüksek düzeyde rahatlık sunması da beklenir. 100 yıldan fazla bir süredir SAMSON söz konusu devrelerin kontrol edilmesi üzerinde çalışmıştır.

Ürün yelpazemiz içerisinde bu amaca yönelik geniş çeşitlilikte ürün ve otomasyon donanımları bulunur: küçük- ve orta-ölçekli konutlar veya ofis binaları için basit kontrol sistemlerinden, oteller, hastaneler veya endüstriyel tesisler gibi daha büyük kuruluşlar için otomasyon sistemlerine kadar. Buna ilave olarak, gerekli kontrol vanaları ve kendi-kendine çalışan düzenleyicilerin yanı sıra, dış sıcaklık dengeleme imkanı, farklı algılayıcılar ile donatılmış elektronik denetleyiciler temin ediyoruz.

SAMSON GROUP ile bağlantılı bir şirket olan SAMSOMATIC, ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme mühendisliği konusunda uzmanlaşmıştır. Şirket, bu sektörler için özel olarak geliştirilmiş TROVIS otomasyon sistemlerinin sağladığı güvenle, bina otomasyonu ve merkezi ısıtma ağı ile ilgili her türlü konuda ısmarlama yazılım çözümleri ile birlikte anahtar-teslim sistemler gerçekleştirir.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP