Kağıt hamuru ve kağıt  
 
 
     

 
   
Elektronik çağda bile kağıt hala vazgeçilmez bir malzemedir. Kağıt hamurunun oluşturulması ve kağıt elde etmek için onun ilave olarak işlenmesi esnasında, tanımlanmış bir zaman diliminde münferit üretim aşamalarının içerisinden büyük miktarda malzeme geçirilmelidir. SAMSON GROUP söz konusu faaliyet alanı için doğru kontrol teknolojisine sahiptir.

Ham malzemelerin elyaf şeklinde akışını ve enerji aktarma akışkanı olarak kullanılan buharın akışını düzenlemek için kontrol vanaları sağlıyoruz. Ürünlerimiz, kağıt hamurunun mekanik ve kimyasal olarak işlenmesi esnasında süreçlerin verimliliğini güvenceye alır. Sağlanan yüksek kontrol hassasiyeti sayesinde, süreçler için gereken tatlı su ekonomik olarak kullanılır ve atık suyun arıtılması çevre veya kaynaklar için herhangi bir sıkıntı yaratmaz.

Kağıt makinelerindeki ürünlerimiz, kağıt dokusunun en uygun biçimde kurutulmasının yanı sıra tüm buhar ve yoğuşma suyu, kağıt gramajının tam olarak kontrolü ve nem profili ile ilgilenir. Akıllı SAMSON konumlayıcıları, tümleşik eklentiler için konumlayıcılar gibi vanalarla ilgili yardımcı donanımlarımız süreç içerisinde güvenli veri alış verişini sağlarlar ve öngörücü bakım için imkan sağlarlar.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP