Petrol ve gaz  
 
 
     

 
   
Petrol ve gaz sektörü günlük hayatımızda kullandığımız yakıtları ve yağlayıcıları temin eder. Ham malzemelerin çıkarılması ve işlenmesi, özellikle aşırı iklim bölgelerinde veya açık denizde olması durumunda, sıklıkla zor koşullar altında gerçekleştirilir. Bu tür koşullar, özellikle hizmet ömrü uzun olan güvenilir ve kimyasal aşındırmaya dirençli cihazlara ihtiyaç duyar. SAMSON'un ürünleri, bu koşullara kusursuz biçimde uyacak özelliklerde imal edilmiştir.

Kontrol donanımlarımız akış-aşağı ve akış-yukarı süreçler içerisinde kurulur. Biz, her türlü nominal basınçta, biçimde ve malzemeden yapılmış modüler kontrol vanalarını çok kısa süre içerisinde temin edebiliriz. Ayrıca vanalarımız, tahrik-edicilerimiz ve konumlandırıcı haznelerimizin paslanmaz çelikten imal edilmiş modelleri, ayni zamanda, en şiddetli açık deniz koşullarına da dayanırlar. Buna ilave olarak, FPSO (yüzer üretim, depolama ve boşaltma) üniteleri veya sondaj kuleleri üzerine tesis etmek için yüksek oranda dayanıklı malzemeler mevcuttur. Karada ve tankerler üzerindeki LNG (sıvılaştırılmış doğal gaz) uygulamaları ile ilgili olarak, gerekli tüm güvenlik koşullarını sağlayan çok düşük sıcaklıktaki süreçlerle ilgili özel donanımlar sunar.

Tümleşik eklenti ile ilgili akıllı konumlayıcılarımız gibi yenilikçi yardımcı vana donanımları, süreç içerisinde güvenli veri alış verişini sağlarlar ve öngörücü bakım için imkan sunarlar. Sıra dışı kontrol görevleri için yüksek derecede özelleştirilmiş vana serileri geliştiriyor ve üretiyoruz. Ayrıca, müşteri tarafından tanımlanan özel talepleri karşılamak için ısmarlama vanalar temin ediyoruz.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP