Yaşam bilimleri  
 
 
     

 
   
İlaçları üretirken veya teknik amaçlara yönelik olarak enzimler, hücreler ve mikro-organizmaları kullanırken, herhangi bir kirlenme süreçten elde edilecek nihai sonuç için tehlike oluşturabilir. Amaca-özel üretilmiş mikropsuz vanalar sayesinde, SAMSON tarafından sunulan kontrol mühendisliği ve donanım, güvenli süreçler ile ilgili doğru koşulları oluşturur.

FDA ve EHEDG yönetmelikleri tarafından talep edilen yüksek seviyedeki koşulları karşılamak için vana gövdelerimiz paslanmaz çelikten yapılmıştır. Tüm ıslak yüzeyler hassas biçimde tornalanmış veya parlatılmıştır. Perdahlı yüzeyler veya yüksek-parlaklıkta dış-yüzeyler elde etmek için ilave olarak, yüzey pürüzlülüğünü 0.25 μm'den daha az bir seviyeye düşüren elektrolizle parlatma işlemi uygulanmıştır. Vana gövdelerinde herhangi bir oyuğa rastlanmaz ve CIP (yerinde temizlik) ve SIP (yerinde mikroptan arındırma) için uygundurlar.

Tahrik-ediciye ve atmosfere açılan vanayı kapatmak için EPDM ve PTFE diyaframlar kullanılmaktadır. Sabit veya ayrılabilir tarzda olan uç bağlantılar mevcuttur. Bu sektörde vazgeçilmez olan tam dozajlama ve oranları sağlama gereksinimi, tüm ürünlerimizin yüksek kontrol hassasiyeti özelliği tarafından güvence altına alınmıştır.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP