Yiyecek ve içecek  
 
 
     

 
   
Yiyecek endüstrisi için kusursuz bir hijyen birinci derecede önem taşır. Sonuç olarak, SAMSON tarafından üretilen mikroptan arındırılmış kontrol vanaları yiyecek işlemede geçerli en yüksek seviyedeki taleplere uygun olarak imal edilmiştir.

Düşük seviyede mikroplu ve hiç-mikrop bulunmayan işlemlerin gerçekleştirilmesi için imkan sağlar; kullanılan malzemeler ve tasarımlar katı FDA yönetmeliklerine uygundur. Doğallıkla vanalarımız flanşlar, hijyenik kavramalar, Tri-Clamp® bağlantılar veya ağız-kaynağı gibi yaygın olan tüm bağlantı imkanlarıyla bağlanabilirler.

Algılayıcılarımız ve basınç sinyal-göndericilerimiz, titreşime karşı dirençliliği ve hızlı tepkime zamanına sahip ölçüm hassasiyetini bir araya getirir. Bunlar ayni zamanda en yüksek seviyedeki mikropsuzluk standartlarını karşılamakta olup, CIP (yerinde temizlik) ve SIP (yerinde mikroptan arındırma) için uygundurlar.

Ürün yelpazemiz içerisinde ayrıca, yapılandırılabilir denetleyiciler, ve karışım formülü yönetimi, harman protokolleri ve çeşitli denetim görevleri için alarm yönetimini içeren otomasyon sistemleri de bulunmaktadır.

 
     
 
       
       
      © Samson - 2015         Logo SAMSON GROUP